Włochy, Hiszpania i Francja ;), Martyna Weronika Tucka
Włochy, Hiszpania i Francja ;), Martyna Weronika Tucka

Włochy, Hiszpania i Francja ;)

Komentarze 0
2010-10-16
Rejs przepięknym i przeogromnym statkiem MSC Fantasia!Dwoma słowami ująć "Wycieczka młodości".Było naprawdę wspaniale.To już mój drugi rejs bo pierwszy odbyłam w zeszłym roku MSC Orchestra po fiordach norweskich(a o tym jeszcze napewno napisze w jakiejś wolnej chwili).

Dzień pierwszy-

Nareszcie dojechaliśmy do Genovy (czyt.Genui).Po paru godzinach wsiedliśmy na statek i zaczeliśmy się rozpakowywać.

Dzień drugi-

W następnym dniu, Neapol.Myśleliśmy, że będzie wspaniale a tym czasem...Naprawdę nas zaskoczył, ale niestety na minus!W całym Neapolu okropnie śmierdziało, na ulicach i chodnikach leżały sterty śmieci.Okropność!

ps.Jeszcze dopisze reszte dni!

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało już 4 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022