Paris
Paris

Paris

Komentarze 0
2010-08-19

Wycieczka do Paryża trwała 5 dni.
Pierwszego dnia jechaliśmy autokarem do Paryża.
Drugiego dnia pojechaliśmy do DisneyLandu.
Było super!A najważniejsze jest to,że moja mama namówiła się na rollercostery do góry nogami!Następnego dnia wjechaliśmy na drugi poziom wieży Eiffla.Widzieliśmy Katedre Notrre Dame,a o 22.00 przez 5 minut wieża Eiffla migała śwatełkami!
W ostatnim dniu byliśmy w Parku Asterixa w którym bardziej mi się podobało niż w DisneyLandzie.Dlaczego?W Parku Asterixa były wodne karuzele i dużo rollercosterów na które wpuszczali mnie nawet wtedy kiedy nie miałam 130cm,ale byłam z rodzicem.Później już do domku 😢Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021