Paris, Martyna Weronika Tucka
Paris, Martyna Weronika Tucka

Paris

Komentarze 0
2010-08-19

Wycieczka do Paryża trwała 5 dni.
Pierwszego dnia jechaliśmy autokarem do Paryża.
Drugiego dnia pojechaliśmy do DisneyLandu.
Było super!A najważniejsze jest to,że moja mama namówiła się na rollercostery do góry nogami!Następnego dnia wjechaliśmy na drugi poziom wieży Eiffla.Widzieliśmy Katedre Notrre Dame,a o 22.00 przez 5 minut wieża Eiffla migała śwatełkami!
W ostatnim dniu byliśmy w Parku Asterixa w którym bardziej mi się podobało niż w DisneyLandzie.Dlaczego?W Parku Asterixa były wodne karuzele i dużo rollercosterów na które wpuszczali mnie nawet wtedy kiedy nie miałam 130cm,ale byłam z rodzicem.Później już do domku 😢

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022