Tatry Słowackie, SzewczykTravel
Tatry Słowackie, SzewczykTravel

Tatry Słowackie

Komentarze 1
2009-12-18
Jaskinia Bielska – najpiękniejsza krasowa jaskinia tatrzańska odkryta w 1881r. Ponad godzinny spacer podziemnymi korytarzami wśród fantazyjnych form wapiennych i jeziorek. Temp. w jaskini wynosi 5 – 7‘ C. Otwór wejściowy na wysokości 880m n.p.m. Podejście pod górę 1,2km w czasie 20 min.
Szczyrbskie Pleso (1350 m n.p.m.) to najwyżej położona miejscowość tatrzańska, uzdrowisko, osada turystyczna i centrum narciarstwa sportowego. Leży nad jeziorem o tej samej nazwie, które pod względem powierzchni jest drugim słowackim stawem.

Piękne widoki na Tatry.
Jaskinia Bielańska, SzewczykTravel

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Tadeusz Walkowicz
18 grudzień 2009 18:33
""""

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Tatranska Kotlina

Szczyrbskie Pleso

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021