Thermal Park Vrbov, SzewczykTravel
Thermal Park Vrbov, SzewczykTravel

Thermal Park Vrbov

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 0
2009-12-18
Całoroczne baseny zewnętrzne, których woda uważana jest za najbardziej leczącą w Europie Środkowej, nadająca się zarówno do picia jak i do kąpieli. Działa kojąco na choroby układu ruchowego, reumatyzm, choroby układu nerwowego i układu krążenia.
Vrbov, SzewczykTravel
Vrbov, SzewczykTravel
Vrbov, SzewczykTravel

Zwiedzone atrakcje

Vrbov

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022