Aqua City Poprad, SzewczykTravel
Aqua City Poprad, SzewczykTravel

Aqua City Poprad

Komentarze 0
2009-12-16
AquaCity Poprad - zdobywca tytułu "Najnowszego Ekologicznego Kompleksu Termalnych Wód na Świecie za rok 2008".
Regenracja sił i rozładowanie stresu w najbardziej komfortowym kompleksie krytych i odkrytych basenów oraz atrakcji termalnych o podnóża Słowackich Tatr. Po zmroku zaskakujące, świetlno - muzyczne laserowe show.
Bilet wstępu zalezy od pakietu który wybieramy i ilości godzin spędzonych w basenach.
Bardzo atrakcyjny jest THERMAL PAKIET PLUS - czyli wieczorny pobyt w basenach termalnych, który zaczyna się o godz. 17.00 a kończy o godz. 21.00 (bilet kosztuje tyle samo co na 2,5 godz.). Można skorzystać z zewnętrznych basenów termalnych, hydromasaży, zjeżdżalni, basenu olimpijskiego, dwóch saun oraz basenów "Blue Saphire" w których o godz. 20.30 odbywa się pokaz laserów.
W zimie największą atrakcją jest kapiel w zewnętrznych basenach termalnych.


Pokaz laserów, SzewczykTravel
Blue Saphire, SzewczykTravel
Zjeżdżalnie, SzewczykTravel
Piramida Majów (czynna tylko w lecie), SzewczykTravel
Zewnętrzne baseny termalne, SzewczykTravel

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Poprad

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022