Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!
Bremen, Katarzyna K
Bremen, Katarzyna K

Bremen

Komentarze 2
2009-11-05

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Katarzyna K
07 listopad 2009 12:31
Ja miałam wspaniałego przewodnika w postaci kolegi, który tam mieszkał. Ciągał mnie nawet po jakiś zakamarkach żebym zobaczyła jak najwięcej. Na pewno warto zobaczyc rynek z pomnikiem Rolanda i zwiedzic browar. Pozdrawiam i życzę przyjemnej podróży 🙂
Agnieszka
07 listopad 2009 11:57
Witam wybieram się niedługo do Bremy i nie wiem za bardzo co warto zobaczyć, chciałabym jak najwięcej ale będe tam tylko 2 albo 3 dni i nie wiem co zobaczyć pierwsze🙂

Zwiedzone atrakcje

Bremen

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021