Bogactwo form w Teplickich Skałach
Bogactwo form w Teplickich Skałach

Bogactwo form w Teplickich Skałach

Komentarze 0
2009-06-04
Jakieś dwa kilometry od miasta Teplice nad Metują znajdują się Skały Teplickie, w kierunku na Adrszpach i Trutnov. Teplickie skały są bardzo wyszukiwanym terenem przez alpinistów. Przepiękny widok na Teplickie skały można obejrzeć z grodu skalnego Strzem, z którego do dziś dochowały się tylko niepozorne resztki. Na wierzch wieży skalnej, gdzie kiedyś stał gród prowadzi ścieżka po przygotowanych schodach. Wyjście jednak wymaga dosyć dobrej kondycji fizycznej.
Teplickie skały zachwycają bogactwem form, krajobrazami i atmosferą. Świetne miejsce na jednodniową wycieczkę z rodziną.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021