Kair i Giza

Komentarze 0
2009-02-10

Było wspaniale, wiele zobaczyłam i zwiedziłam. Muzeum Egipskie jest fenomenalne, ale jak w takim miejscu może nie być klimatyzacji???
Pod tym względem mają u mnie minus, ale to chyba jedyny 🙂
Maska Tutanchamonna jest tak piękna jak na zdjęciach czy w telewizji albo nawet jeszcze piękniejsza. Wspaniała, ze szczerego złota. A te amulety, figurki, itp. No rewelacja!!!
      Piramidy są wspaniałe.Wielkie, monumentalne budowle stojące obok ciebie. Stajesz przed nimi i zatycha ci dech w piersiach.Ale "Araby" są męczący. Ciągle łażą za tobą jak duchy i "dobra cena" a jednego to nawet "bardzo dobrze wychowani polacy" nauczyli "za....ista cena". Z drugiej strony chcą tak zarobić na życie no ale cóż...
W każdym razie było ekssstra!!!Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kair-muzeum Egipskie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021