, Sławko
, Sławko

Skała miłości i Sanktuarium we Mstowie

Komentarze 2
2017-05-25

Z racji, że na stronie głównej są dodane ciekawe miejsca w Polsce, a w nim wymieniony Mstów ze słynnym ostańcem zwanym Skałą miłości postanowiłem odwiedzić to miejsce. Droga nie była skomplikowana, a wręcz bardzo prosta. Najpierw dojazd do Toszka, później Częstochowa, a na koniec Mstów. Na miejscu nie było problemu miejscem do zaparkowania. Tłumu też nie było, innymi słowy miasto bardzo spokojne. W okolicy samej skały znajduje się plac zabaw. Skała prezentuje się wspaniale. Po zejściu z niej poszedłem zrobić kilka zdjęć Sanktuarium Matki Boskiej Miłosierdzia. Z zewnątrz wygląda bardzo fajnie, ale szkoda, że nie można było wejść do środka. Tak czy siak nie żałuję przyjazdu. Polecam na przyszłość.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
29 maj 2017 21:03

Hehe super, że Cię "zaraziliśmy" 🙂

Anja
29 maj 2017 20:16

Byłam ciekawa skąd ta nazwa - Skała miłości...okazuje się, że wiąże się z tym miejscem ciekawa legenda🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022