, Sławko
, Sławko

Kudowa Zdrój

Komentarze 3
2017-04-16

Na dzień dzisiejszy obrałem za cel Kudowę Zdrój. Całkiem długa była trasa a na dokładkę sztrasznie zygzakowata. Po dojechaniu zrobiłem sobie krótką przerwę zanim wyruszyłem w teren. Pztrząc na góry własnymi oczami wyglądają spektakularnie, a nie tak jak to będzie widać na zdjęciach. Prawdziwy oryginalny krajobraz. W pobliżu miejsca zaparkowania znajduje się kościół. Trafiłem idealnie w porę kiedy trwała msza święta. Kościół nie jest zbyt duży, więc na zewnątrz są krzesła i głośniki, aby można było uczestniczyć we mszy, siedząc na świeżym powietrzu. Później poszedłem do parku, bardzo charakterystycznego dla Kudowy ze względu na fortepian. Tak czy owak wycieczka bardzo mi się podobała.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danusia
12 maj 2017 09:28

Byłam w Kudowie we wrześniu 2016 .Żałuję,że nie zajrzeliśmy do parku, na twoich fotkach wyglada interesująco,choć jest ich tak mało.

Lutodar
11 maj 2017 15:05

Zgadza się, park jest wspaniały.

marian
11 maj 2017 08:09

Piękny park w Kudowie Zdroju przyciąga turystów.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022