, marian
, marian

Sloup w Czechach

Komentarze 6
2017-04-29

Sloup w Czechach to nasza pierwsza miejscowość którą postanawiamy zwiedzić jadąc na majówkę do Czeskiej Szwajcarii.W tej niewielkiej miejscowości są usytułowane na malowniczej skale ruiny średniowiecznego zamku obronnego.Jesteśmy bardzo zauroczeni jego wspaniałym widokiem.Zaglądamy do każdego zakamarka.W kasie dostaliśmy plan zwiedzania po polsku. Będąc tutaj warto się wybrać do pobliskiego Leśnego Teatru zbudowanego wśród skał w pobliskim lesie .Latem odbywają się tutaj corocznie występy teatralne,które mają niepowtarzalną atmosferę.W pobliżu ostatnio została zbudowana wieża widokowa z której możemy podziwiać piękne widoki na pobliskie okolice. Z wieży wspaniale prezentuje się przed chwilą zwiedzony przez nas zamek.

, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian
, marian

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Danusia
08 maj 2017 19:45

Ależ niezwykle ciekawe miejsce wbrałeś na tegoroczną majówkę Marianie! Zazdraszczam. Jak widać nasi czescy sąsiedzi też mają wiele atrakcji dla turystów.

mokunka
04 maj 2017 22:12

Bardzo ciekawe miejsce Marianie opisujesz . Ten zamek na stale wygląda rewelacyjnie.

pozdrawiam 🙂

 

Anna Piernikarczyk
04 maj 2017 19:39

Ale to piękne, zazdraszczam 🙂

Roman Świątkowski
04 maj 2017 19:03

Pięknie, ślicznie bajecvznie nic dodac nic ując. Ruiny bąba.

pozdrawiam

marian
04 maj 2017 18:39

[cytuj autor=' Anja']Fajnie, że zdecydowałeś się jednak na wyjazd. Co prawda bywało już cieplej, ale ja generalnie nie narzekam. Ciekawa jestem dalszej części relacji z Twojego wyjazdu. Też dwa zamki i pałac zwiedziłam...jeszcze przy okazji turniejów rycerskich (więc była dodatkowa atrakcja), jak wrócę z urlopu to wrzucę zdjęcia. [/cytuj]

Dzięki.Pogoda dopisała więc moje plany zrealizowałem a nawet ponad plan.Czekam na Twoją relacje.

Anja
04 maj 2017 18:30
Fajnie, że zdecydowałeś się jednak na wyjazd. Co prawda bywało już cieplej, ale ja generalnie nie narzekam. Ciekawa jestem dalszej części relacji z Twojego wyjazdu. Też dwa zamki i pałac zwiedziłam...jeszcze przy okazji turniejów rycerskich (więc była dodatkowa atrakcja), jak wrócę z urlopu to wrzucę zdjęcia.

Zwiedzone atrakcje

Sloup w Czechach

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022