Zamek w Siewierzu
Zamek w Siewierzu

Spacer po Siewierzu

Komentarze 4
2017-04-29

Na Przeczyczach tama była zamknięta, trochę nas to zdziwiło, więc musieliśmy tak trochę boczkiem przejść nad wodę, ale pogoda nie sprzyjała biwakowi, choć mieliśmy kocyki i te sprawy. Szkoda, bo rano obudziło nas piękne słoneczko! W samym Siewierzu było już trochę bardziej sprzyjająco. Zamek pooglądaliśmy tylko z zewnątrz, bo już nieraz wchodziliśmy na dziedziniec. Jako, że dzieci miały rolki, to posiedzieliśmy w strefie bezpłatnej rekreacji pod zamkiem. Juz ostatnio o tym pisałam, świetna sprawa, teraz jeszcze skatepark doszedł, ludzi pełno, dzieci rozradowane wokoło, naprawdę fajna inicjatywa, wszystkie urządzenia siłowni na powietrzu były zajęte, a na niektórych nawet starsze panie walczyły 🙂 Po drodze spotkaliśmy szpitalny kościół Św. Barbary, na Rynku zaś zjedliśmy pyszne lody gałkowe, o przeróżnych smakach 🙂 Jeszcze mieliśmy w planach Pogorię, ale z racji pogody odłożyliśmy to na kiedyś indziej.

Jezioro Przeczyce
Jezioro Przeczycko-Siewierskie
Rynek w Siewierzu
Kościół Św. Barbary w Siewierzu
Zamek Siewierz
strefa rekreacji pod zamkiem

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Joanna
05 maj 2017 11:02

Fajna wycieczka. Dobrze, że przynajmniej deszcz nie padał.

Roman Świątkowski
04 maj 2017 19:02

Niewielki ale urokliwy zameczek. Dużo w ostatnim czasie się pozminieało oczywiście pozytywnie. 

Majówka w tym roku nie rozpieszczała z pogodą ale jak widze Wam dopisała.

Anna Piernikarczyk
04 maj 2017 17:08

dzięki, to super że Wam się udało, u nas tak średnio było, a co było z niezłą pogodą, to wykorzystaliśmy 🙂

marian
04 maj 2017 15:37

Super że macie tak blisko na Jure.Pogoda straszyła na tą majówke.Ja zaryzykowałem i pojechałem na Czeską Szwajcarie i okazało się że trafiliśmy na świetną pogodę.

Wycieczka na mapie

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021