Zagłosuj na nas!
, EmiZtg
, EmiZtg

Błatnia z Jaworza

Komentarze 3
2014-04-26

Uwielbiam wiosnę w górach. Tę słabą, jasną zieleń, prawie żółtą. Koniecznie w słońcu.

Tym razem skorzystaliśmy z wiosennego ciepełka na żółtym szlaku z Jaworza na Błatnia. Nigdy jeszcze tamtędy nie szliśmy. Szlak jest krótki i przyjemny, w sam raz dla mnie jako kolejny etap po rekonwalescencji kolana.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

EmiZtg
19 kwiecień 2017 10:14

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Piękne początki wiosny, jak jeszcze kilka dni temu za oknem, przed tym śniegiem, dziś mamy normalną zimę! [/cytuj]

U nas ciągle sypie, na barierce balkonu mam 5 cm śniegu! Kozaki już schowałam i teraz znowu musze je wyciągać. Kocham zimę, ale nie wiosną!

Anja
19 kwiecień 2017 09:46

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Piękne początki wiosny, jak jeszcze kilka dni temu za oknem, przed tym śniegiem, dziś mamy normalną zimę! [/cytuj]

I pomyśleć, że 01 kwietnia niemal się można było opalać w zaciszu i to nad morzem...ciekawe co majówka przyniesie🙂 Dodawajcie Kochani opisy imprez majówkowych, sporo ciekawych wydarzeń w całym kraju z pewnością się szykuje  - zawsze ktoś skorzysta. Mi się zawsze majówki rycerskie podobały i kilka takich propozycji dodałam.

Anna Piernikarczyk
19 kwiecień 2017 07:46

Piękne początki wiosny, jak jeszcze kilka dni temu za oknem, przed tym śniegiem, dziś mamy normalną zimę!

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021