, EmiZtg
, EmiZtg

Gawlasi, Zielony Kopiec, Malinowska Skała biegusiem :)

Komentarze 3
2015-06-27

Od kilku lat mam problemy z kolanami, a od zawsze - ze stawami skokowymi. Jednak wiem też, że wiele zależy od sposobu myślenia. Jeśli myślisz, że nie dasz rady czegoś zrobić (nie ważne, dlaczego), to nie dasz. Jeżeli natomiast uważasz, że dasz radę, to dasz. Oczywiście nie chodzi o to, by zaprzeczać swoim ograniczeniom i udawać, że można wszystko - ale by z tego wszystkiego wykroić kawałek idealny dla siebie 😉. W związku z tym, po naoglądaniu się filmików biegowych stwierdziłam, że też tak chcę i tak zrobiłam 🙂. Pojechałam do Decathlonu, kupiłam buty do biegania w terenie w moim ukochanym różowym kolorze, a następnie razem z partnerem pojechaliśmy na Salmopol i tam zrobiliśmy razem (on biega po górach od dawna) piękną pętelkę 🙂. Całość miała 12 km i 566 m przewyższenia. Zresetowałam się totalnie i dotleniłam. Endorfiny działały cały cas, czułam się przeszczęśliwa 🙂. 

Wiadomo, że w Biegu Rzeźnika nie pobiegnę, bo nie dam rady, zresztą nie mam zamiaru. Po prostu od czasu do czasu idę sobie pobiegać na co bardziej płaskich fragmentach Beskidów. Nie chodzi o to, żeby zajechać kolana, tylko żeby oczyścić umysł ze zbędnych myśli i poczuć, że mogę wiele 🙂. 

, EmiZtg
, EmiZtg

Link do trasy: http://www.planetagor.pl/places/application/TrialPage.php?ID=10019 

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

EmiZtg
14 kwiecień 2017 23:20
Staram się dostosować to, co robię, do tego, ile mogę 🙂. No właśnie to "na przekór" wynika trochę z mojej natury 😉.
marian
14 kwiecień 2017 21:15

I tak trzymaj!

Danusia
13 kwiecień 2017 22:34

To niezłe wyzwanie dla stawów i kolan. Tym większy szacun,że nie boisz się takich biegowych wyzwań i dajesz radę, na przekór wszystkiemu.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021