, EmiZtg
, EmiZtg

Muńcuł, Kotarz, Mała Rycerzowa

Komentarze 4
2015-04-19

Wybraliśmy się z Soblówki do Bacówki na Rycerzowej z zamiarem wejścia na Muńcuł, Kotarz i Wiertałówkę. Zima panowała od wysokości 1100 metrów, wcześniej było okropne błoto. Przed Muńcułem odkryliśmy ciekawe skałki 🙂.

Na Rycerzową już nie szliśmy, mieliśmy za mało czasu. Schodziliśmy do Soblówki szlakiem czarnym, w części po asfalcie niestety.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
14 kwiecień 2017 15:36

🙂 ale fajnie tak górsko 🙂 Coraz Was więcej 🙂 Dla mnie też nie wszystkie nazwy są do końca znane Danusiu, choć trochę tam szczytów znam 🙂

EmiZtg
14 kwiecień 2017 11:15
Postaram się dodać wycieczki z innych miejsc, nie górskich 🙂
mokunka
14 kwiecień 2017 10:52

[cytuj autor=' Danusia']Widać, że prawdziwy z ciebie pasjonat górskich wędrówek. Nie nadążam z czytaniem wycieczek:-) A niektóre nazy czytam po raz pierwszy , shame on me;-) [/cytuj] 

Otoż wlaśnie wycieczek z górskich szlaków   masz naprawdę sporo, naprawde trudno wszystkie przestudiować..... Podobny z Ciebie łazik jak DoRi i A.Maciej - oni też preferuja takie wędrówki i zdobywanie szczytów 🙂

pozdrawiam -🙂

Danusia
13 kwiecień 2017 22:38

Widać, że prawdziwy z ciebie pasjonat górskich wędrówek. Nie nadążam z czytaniem wycieczek:-) A niektóre nazy czytam po raz pierwszy , shame on me;-)

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022