, EmiZtg
, EmiZtg

Skalnik

Komentarze 0
2014-06-21

Podejście częściowo asfaltową drogą. Potem kawałek lasem i dochodzimy do dwóch skałek o nazwach Ostra Mała i Konie Apokalipsy. W tym miejscu znajduje się też tabliczka z napisem "Skalnik", ale to jeszcze nie jest szczyt. Aby na niego dojść, trzeba iść kawałek szlakiem niebieskim. Szczyt jest nieoczywisty, a tabliczki trzeba trochę poszukać.

Fajnymi urozmaiceniami jest kamienna ławka na szlaku i przydrożne kamienie z wyrytymi napisami - wszystko stare i poniemieckie.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Rudawy Janowickie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022