, EmiZtg
, EmiZtg

Czarny Staw pod Rysami

Komentarze 0
2005-08-01

Prawdopodobnie wyszliśmy wtedy na Chłopka albo na Rysy, ale pewności nie mam. Do 2005 roku byłam w Tatrach dziesiątki razy, z wielu wyczieczek nie mam ani jednego zdjęcia, nie mam dat, a trasy zapisane w notesach jedynie szczątkowo. W sumie szkoda.

A z tamtego dnia pamiętam naleśniki z serem i bitą śmietaną w schronisku w Morskim Oku, mieniące się wody Czarnego Stawu i nużące zejście asfaltem.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Łysa Polana

Morskie Oko

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022