, EmiZtg
, EmiZtg

Błatnia

Komentarze 0
2016-10-02

Parking znajduje się na końcu drogi, obok kościoła. Na początku idziemy krótkim, miejscami ostrawym podejściem. Później nie ma już wielu przewyższeń, jest ładnie, widokowo i spacerowo. Pod Błatnią na łączce można się położyć i pospać troszkę. Tamtego dnia było dość ciepło, więc ludzi na szczyt wyszło bardzo, ale to bardzo dużo. Wracaliśmy szlakiem harcerskim, prowadzonym non stop w lesie, przekraczającym bodajże dwa razy małe potoczki.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Jaworze

Błatnia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022