Zagłosuj na nas!
, EmiZtg
, EmiZtg

Sokolik

Komentarze 0
2016-08-14

Na Sokolik tego dnia wychodziłam trzy razy - chłopaki wspinali się na nim i musiałam im robić zdjęcia podczas wspinania 🙂.

Na szczyt wychodzi się po metalowych schodach z barierkami. Widoki są wszędzie wokół, więc zarówno na Rudawy, jak i Karkonosze, jak i rozliczne sudeckie pasma mniejsze, bądź większe. Będąc w okolicy naprawdę warto nań wyjść 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Sokolik

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021