, EmiZtg
, EmiZtg

Wysoka Kopa

Komentarze 0
2016-08-13

Wymyśliłam sobie tę trasę jako propozycję na dzień odpoczynkowy na wyjeździe wspinaczkowym. Po dwóch dniach wspinania mieliśmy dość, a spacerek miał być krótki. Do tego po powrocie z Wysokiej Kopy mieliśmy jeszcze wejść na Skopiec. No ale jak to zwykle z moimi pomysłami bywa, wycieczka była bardzo ciekawa, ale na pewno nie krótka.

Całośc wyniosła jakieś 18 km i w sumie 4,30h, co wliczając do tego dojazd i zakupy w Biedrze zajęło nam cały dzień 😢.

, EmiZtg
, EmiZtg

Szlak bardzo fajny, zróżnicowany, po drodze jest schronisko i mnóstwo punktów widokowych, z których roztaczają się panoramy na liczne pasma sudeckie oraz na Karkonosze. Wysoka Kopa leży poza szlakiem, skręca się w lewo za wiatką zaznaczoną na mapie, ścieżka jest wyraźna, ale niemiłosiernie ubłocona i chyba niezależnie od pogody, bo my szlismy latem w upale, a błoto mimo to było nieziemskie.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022