, EmiZtg
, EmiZtg

Polica i Hala Krupowa

Komentarze 0
2016-07-30

Wyjście na Halę Krupową ze Skawicy szlakiem żółto-niebieskim miejscami stromawe. Z Hali super widok, potem przejście klimatycznym laskiem i na Policy polanka, która aż się prosi, żeby na niej dłużej posiedzieć.

Po powrocie na Halę piwko, a potem zbieranie jagódek, czy też jak mówią lokalsi z mojego obecnego miejsca zamieszkania - borówek 😉. W 10 minut nazbieraliśmy pół litra. Dobrze, że wzięłam kanapki w pojemniku bento, przydał się bardzo 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Zwiedzone atrakcje

Skawica

Hala Krupowa

Polica

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021