, EmiZtg
, EmiZtg

Rysianka ze Złatnej

Komentarze 3
2013-05-26

Jedna z naszych popołudniowych wycieczek.

Pierwszy raz szliśmy ze Złatnej. Jest to łatwy i krótki szlak moim zdaniem dla każdego. Schodziliśmy natomiast nowo wyznakowanym (wtedy) szlakiem, który na mapie jest czerwony a w rzeczywistości był żółty.

, EmiZtg
, EmiZtg

Lipowska bardzo ostentacyjnie reklamuje się na drogowskazach. Ma się przez to wrażenie, że to jedyne schronisko w tej okolicy. My jednak wolimy Rysiankę, w naszym osobistym odczuciu obsługa jest milsza, a warunki i jedzenie lepsze. Na stronie schroniska na Lipowskiej napisano, że nowy szlak skraca drogę do schroniska o 45 minut. Bzdura. Jest może i krótki, ale stromy i nie chciałabym nim podchodzić. 45 minut to przeciętnym tempem się nim schodzi, a nie wchodzi. Nie wiem, po co im taka walka o klienta. Gdyby schronisko na Lipowskiej naprawde było lepsze, to by się samo obroniło 😉.

A sama wycieczka... była całkiem przyjemna. Wygrzaliśmy się na słoneczku, odpoczęliśmy i zrelaksowaliśmy się 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

EmiZtg
13 kwiecień 2017 14:37

[cytuj autor='Świątkowski Roman']Krótka ciekawa trasa Hala Lipowska oraz Rysianka bardzo atrakcyjne miejsca. Pozdrawiam   [/cytuj]

Czasem takie krótkie trasy są najlepsze, zwłaszcza jak się idzie nowym, nieznanym szlakiem 🙂.

 

Roman Świątkowski
13 kwiecień 2017 11:00

Krótka ciekawa trasa Hala Lipowska oraz Rysianka bardzo atrakcyjne miejsca. Pozdrawiam

 

Anna Piernikarczyk
12 kwiecień 2017 16:58

Fajne wędrowanie, czasem niektórzy naciągają za bardzo Klientów, to prawda, a nic tak nie wkurza jak kłamstwo 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021