, EmiZtg
, EmiZtg

Wrota Chałubińskiego, Szpiglasowa Przełęcz

Komentarze 0
2003-07-19

Zdecydowaliśmy się zrobić obie przełęcze za jednym razem, żeby nie wracać tą samą drogą. Na Wrotach byłam pierwszy raz, szło się fajnie, trochę stromo, szlak był zniszczony po zimie i mocno się sypał. Zdziwiło mnie to, że nie było na górze specjalnych widoków. Potem doszliśmy do szlaku żółtego i powędrowaliśmy na Szpiglasową Przełęcz, a następnie zeszliśmy do Piątki i dalej do Palenicy Białczańskiej. Czas przejścia tego 25-kilometrowego szlaku to 11 godzin. Obyło się bez dłuższych postojów. Z czasu szlakowego urwaliśmy godzinę. Miałam wtedy super kondycję 🙂.

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Morskie Oko

Wrota Chałubińskiego

Szpiglasowa Przełęcz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022