, EmiZtg
, EmiZtg

Wołowiec, Rakoń, Grześ

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 0
2002-07-18

Fajna wycieczka w słoneczny dzień. Widoki piękne. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, co za jeziorka widać tam po drugiej, słowackiej stronie. Bardzo mi się spodobały. Na Rohacze się na razie nie wybieram, ale może kiedyś tam pójdę spełnieć to swoje marzenie sprzed piętnastu lat 🙂.

Szlak przez Wyżnią Chochołowską bardzo przyjemny, prawie pusto, tylko kilka osób. Na Wołowiec też nikt się nie wybierał, wszyscy kończyli spacer maksymalnie na Rakoniu, a szkoda.

, EmiZtg
, EmiZtg

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Dolina Chochołowska

Wołowiec

Grześ

Rakoń

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022