, EmiZtg
, EmiZtg

Kaskady Rodła

Komentarze 0
2014-05-04

Trasa idealna dla rodzin z dziećmi. Asfalt podchodzi prawie pod same kaskady, potem jest zwykła ścieżka, ale na upartego da się przejechać. Wzdłuż drogi poprowadzona jest ścieżka przyrodnicza, dzięki której można się dowiedzieć, jakie roślinki, zwierzaki i jaką przyrodę nieożywioną można spotkac w okolicznych krzakach 🙂.

A same Kaskady to kilkadziesiąt wodospadów na Białej Wisełce. Szlak na nich się nie kończy, można nim podejść na Baranią Górę (ok. 1,40h).

, EmiZtg
, EmiZtg

Tego samego dnia podjechaliśmy pod Krzakoską Skałę, albo raczej nad nią. Spokojnie można tam wyjechać samochodem, jednak droga jest stroma i wąska. Skała znajduje się przy szlaku niebieskim wiodącym na Stożek. Da się na niej wspinać, co też uczyniliśmy 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kaskady Rodła

Krzakoska Skała

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022