, EmiZtg
, EmiZtg

Hala Gąsienicowa, Czarny Staw

Komentarze 0
2009-12-27

Dzień po Bożym Narodzeniu wybraliśmy się do Doliny Gąsienicowej na rodzinną wycieczkę. Na szlaku aż do Przełęczy między Kopami było istne lodowisko. Jednak można je było obejść bokiem.

W Murowańcu zjedliśmy po szarlotce, a potem poszliśmy nad Czarny Staw, gdzoe część z nas odbyła szkolenie z posługiwania się czekanem w górach 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg

Powrót nie był specjalnie ciekawy, głównie z uwagi na oblodzony szlak, który wieczorem był jeszcze bardziej śliski.

, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Hala Gąsienicowa

Czarny Staw Gąsienicowy

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021