, EmiZtg
, EmiZtg

Leskowiec

Komentarze 0
2013-05-11

Podchodziliśmy pierwszego dnia z Rzyk-Jagódek na Leskowiec. Krótki, godzinne podejście, ale bardzo strome. Na szlaku jedna salamandra na drugiej, naprawdę trzeba było patrzeć pod nogi, żeby jakiejś nie rozdeptać.

Był to Zlot Planety Gór, spotkaliśmy się w kilkanaście osób i zrobiliśmy imprezę na samym szczycie Leskowca. Było ognisko i kiełbaski i długie nocne rozmowy 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg

Kolejnego dnia każdy poszedł w swoją stronę, a my czerwonym szlakiem na Potrójną z zamiarem przejścia przez Czarny Groń i dojścia do Rzyk. Niestety burza pokrzyżowała nam plany. Nad naszymi głowami rozpętało się piekło, grzmiało, błyskało i lało. Skróciliśmy wędrówkę i żółtym szlakiem zeszliśmy na dół (tuż za Smrekowicą). Potem długo czekaliśmy pod zadaszeniem aż przestanie padać i w końcu zniechęceni ruszyliśmy do samochodu prosto przez pola.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022