, Sławko
, Sławko

Jezioro Łebsko - Wydma Łącka

Komentarze 1
2016-08-13

Z racji, że to nasz przed ostatni dzień nad morzem postanowiliśmy wybrać się na spacerek ku jeziorze Łebsko. Przepłynęliśmy się barką na krótkim odcinku i poszliśmy dalej przed siebie. Przed nami Wydma Łącka. Piasek był miękki i ciepły, więc bardzo przyjemnie się szło boso. Na dokładkę z Wydmy do centrum Łeby było aż 8 kilometrów. Dystans wydaje się spory, ale w takich warunkach to nie problem, bo woda w morzu również była ciepła. Po tym miłym spacerku wylądowaliśmy z powrotem w centrum miasta. Dzień uznajemy za udany, gdyż nazajutrz wracamy do domu.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
12 kwiecień 2017 16:09

Piekne okolice. Morze i jezioro, super 🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022