, Sławko
, Sławko

Oceanarium w Gdyni

Komentarze 4
2016-08-09

Skoro już byliśmy w Gdańsku, to postanowiliśmy odwiedzić Gdynię, a konkretnie znajdujące się tam oceanarium. Nie pamiętam która była godzina, ale wystarczyły maksymalnie 3 żeby zwiedzić wszystkie ekspozycje. Na początek ustawienie się w kolejce po bilety, która przyznaję była całkiem pokaźna. Bilet wstępu jeśli dobrze pamiętam kosztował 12zł. I tak oto rozpoczynamy oglądanie. Całkiem sporo było tam różnych stworzeń morskich, zaś na najwyższym piętrze ekspozycja dotyczyła ochrony naszego morza Bałtyckiego, czyli prośba o nie śmiecenie na plaży. Suma sumarum dzień się zakończył dość późno i cała nasza czwórka wróciła zmęczona do Łeby. Oczywiście powróciliśmy do Łeby koleją SKM. Jak na osobówkę wyciskał 100km\h. Dziękuję za uwagę, do widzenia.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
12 kwiecień 2017 16:11

Bylam w Oceanarium w Gdyni. Rewelacyjne...choć wspomniane kolejki a bilety do najtańszych nie należą. Wodny świat , przepiękny kolorowy, wart obejrzenia .

pozdrawiam 🙂

 

Maciej A
10 kwiecień 2017 01:32

dla mnie też atrakcja, ale przyznaję, tłumy i kolejka przerażają

EmiZtg
07 kwiecień 2017 16:47

Byłam tam kilka lat temu i także uważam, że to miejsce jest warte odwiedzenia. Mi się najbardziej spodobały mureny 🙂. Śliczne rybki 😉.

marian
07 kwiecień 2017 16:38

Oceanarium przpiękne.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022