, Sławko
, Sławko

Gdańsk

Komentarze 0
2016-08-09

Z racji pobytu wakacyjnego nad morzem, czyli konkretnie w Łebie obowiązkowym miastem do odwiedzenia jest oczywiście Gdańsk. Pobudka rano, szybkie śniadanie i kawa, no i wyruszamy w teren. Najpierw autem na stację pociągów bodajże SKM i jedziemy do Gdańska. Bardzo przyjemnie się jechało i to na dokładkę ze 100kmh. Po wysiadce z pociągu idziemy do centrum miasta. Na deptaku spotkaliśmy dwóch mężczyzn którzy opiekowali się bardzo ładnymi wężami boa. 10zł za zdjęcia, więc się skusiłem. Bardzo przyjemnie było. Polecam każdemu, któremu obcy jest strach! Bardzo miło będę wspominał ten dzień.

Ale zanim nastąpi koniec tej relacji powiem, że poza zwiedzeniem tradycyjnych atrakcji Gdańska, czyli pomnikiem Neptuna, udaliśmy się ku kołu Amber Sky. Widok z niego, przyznaję wspaniały. Później pora na dalszą część relacji. Ale to już w następnej wycieczce...

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022