, Sławko
, Sławko

Złoty Stok

Komentarze 3
2016-02-20

Pomysł, aby odwiedzić to miejsce zrodził się w głowie mojego kumpla. Nawiasem mówiąc ja podobnie jak on również jestem miłośnikeim gór. Szlak który obraliśmy z jeszcze z trzecim kumplem okazał się niezbyt trudny. Ale wszystko pokolei. Najpierw wsiadamy w auto i jedziemy w kierunku Nysy. Minęły nieco ponad dwie godziny i cel został osiągnięty. Po zaparkowaniu samochodu ruszamy ku górze. Przy okazji przeszliśmy obok kopani złota w której już kiedyś byłem. Tak czy owak bardzo miło wspominam tą wycieczkę, bo był to jedno dniowy spokój od realiów życia codziennego.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
 Leśny Park Przygody, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

mokunka
12 kwiecień 2017 16:27

Fajnie , w zimowej szacie prezentuje sie Złoty Stok. Niewielkie miasteczko z ogromnym potencjałem turystycznym: Kopalnia Złota, Wapienniki, Ranch"Nasza szkapa", Miejska Trasa Turystyczna ...itp, można by jeszcze wymieniać.

Bywam tam zawsze , gdy jestem w pobliskim, ulubionym paczkowie.

pozdrawiam :P

Maciej A
03 kwiecień 2017 22:10

Miłe wspomnienia z miłych miejsc,

piękny region

Anna Piernikarczyk
03 kwiecień 2017 08:40

Super, fajnie że się z nami dzielisz  🙂

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022