, Sławko
, Sławko

Kraków

Komentarze 4
2017-03-27

Jest godzina 11:00. Wsiadka w auto i... jazda! 150 kilometrów w jedną stronę i Wawel osiągnięty. Później spacerek na Rynek Główny i do domu. Nie przechwalając się Kraków jest moim ulubionym miastem, które już nie raz odwiedzałem. Druga stolica FOREVER. Zaczynając od początku: najpierw wejście do auta, potem przejazd w kierunku Katowic przez Pyskowice, a następnie na Kraków. Hurra! Cel osiągnięty. Najpierw krótki spacerek po Wawelu. Schodami na górę i przejście przez bramę wejściową. Kilka fotek przepełnionych architekturą i już mam obrany następny kierunek: Rynek Główny. Wszędzie ludzie robią sobie zdjęcia pod pomnikiem Adama Mickiewicza, powożące konne bryczki, aż do zachodu słońca i... niestety trzeba wracać.

, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko
, Sławko

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Sławko
02 kwiecień 2017 16:11

Wedle życzenia Karolu, dodałem jeszcze kilkanaście zdjęć.

Kraków to piękne zabytkowe  miasto , z cudownymi zabytkami .

Szkoda Slawku ze  masz tak malo zdjec.

Kraków zasługuje na duuużo wiecej   niz te kilka zdjęć.

 

Karol Barsolis

 

 

 

 

Maciej A
30 marzec 2017 04:39

Miasto które warto zobaczyć chociaż raz

pozdrawiam

 

marian
29 marzec 2017 20:05

Piękne i urokliwe miasto.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022