, EmiZtg
, EmiZtg

Babia Góra i Mała Babia

Komentarze 1
2007-07-29

W lipcu 2007 postanowiłam zdobyć Babią. Pojechałam razem z ojcem i znajomym. Podeszliśmy niebieskim szlakiem z Krowiarek, łatwym i prostym szlakiem. Po śniadaniu na Markowych wyruszyliśmy zdobywać Perć. Po moich tatrzańskich wędrówkach te kilka klamer i łańcuch nie były problemem. Dobrze jednak, że je tam zamontowano. Bardzo ułatwiały wejście. Byłam ciekawa, jak tam na Perci będzie. Z Tatr znałam już Orlą, więc pomyślałam, że może jakaś ekspozycja, albo trudności, a tu nic. Perć rzeczywiście akademicka, dla uczniaków 😉, nie dla orłów 😉.

Dzień był słoneczny, więc widoki były ładne. Na szczycie zabawiliśmy dłużej na drugie śniadanko, a następnie weszliśmy jeszcze na Małą Babią. Potem szybkie zejście Broną (bardzo nie lubię tej przełęczy, w zimie tworzy się tam wyślizgana rynna i raz miałam nieprzyjemność w niej przyglebić) i niebieskim do auta. Miła, rodzinna pętelka 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
29 marzec 2017 17:55

Królowa Beskidów, niezapomniane widoki na Tatry, wschód i zachód słońca zjawiskowy. Zdecydowanie Babia do zobaczenia dla każdego miłośnika gór

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Babia Góra

Markowe Szczawiny

Mała Babia Góra

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022