, EmiZtg
, EmiZtg

Szpiglasowy Wierch

Komentarze 2
2004-08-05

Ładny, słoneczny dzień się zapowiadał. Zastanawialiśmy się, gdzie by tu się wybrać, bo jednak już trochę mieliśmy schodzone. Pomyśleliśmy o Szpiglasie. Byliśmy tam w poprzednim roku, łącząc dwie przełęcze - czyli do Szpiglasowej doszły jeszcze Wrota. Bardzo nam się tam podobało, a poza tym miałam smaka na pyszne naleśniki z serem i bitą śmietaną w schronisku w Morskim Oku. 

Było ładniej niż poprzednio, cieplej, więcej słońca i lepsza widoczność. Do tego mało ludzi spotkanych na szlaku, a w Stawach już wręcz pusto.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
29 marzec 2017 17:08

Pięknie, szlak do polecenia +widoki z Szpiglasowego Wierchu.

Ja wolę szarlotkę w 5 Stawach,

wyjąłbym nawet szarlotkę, a zostawiłbym choć 5 Stawów :-)

Anna Piernikarczyk
23 marzec 2017 08:43

Pięknie, myśmy jeszcze w stawach nie byli, żal...

Zwiedzone atrakcje

Palenica Białczańska

Morskie Oko

Szpiglasowy Wierch

Dolina Pięciu Stawów Polskich

Dolina Roztoki

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021