, EmiZtg
, EmiZtg

Kościelec

Komentarze 2
2003-08-20

To był bardzo udany wypad w Tatry. W ciągu kilku dni weszłam na Przełęcz pod Chłopkiem, za jednym zamachem padł Szpiglas i Wrota, pierwsza część Orlej, Kościelec i jakaś bliżej nieokreślona trasa w Tatrach Zachodnich (mam tylko jedno zdjęcie i nie mogę wymyślić, gdzie zostało zrobione). Z wycieczki na Kościelec zapamiętałam poranny widok Hali Gąsienicowej, męczące podejście od strony Czarnego Stawu i że było zimno na górze. No i euforię, że szczyt zdobyłam 🙂.

, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
29 marzec 2017 16:47

Nasz mały Matterhorn, ładnie prezentuje się z hali i widoki z góry przyjemne.

Anna Piernikarczyk
23 marzec 2017 08:38

Taterki to masz w jednym paluszku 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kuźnice

Hala Gąsienicowa

Kościelec

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022