, EmiZtg
, EmiZtg

Błatnia, Klimczok, Szyndzielnia

Komentarze 0
2012-01-21
Tura tuż po opadach śniegu. Torowanko na całej trasie. Byłyśmy we dwie z koleżanką, niby słaba płeć, a szłyśmy jak czołgi. Na całej trasie zero ludzi, z wyjątkiem panów na skuterach i na lekkiej bańce. Miałyśmy z nimi dość nieprzyjemne spotkanie i małą pyskóweczkę. Jazda wzdłuż granic rezerwatu na śmierdzącej spalinami maszynie nie jest czymś fajnym. Tak myślę, a że jestem dość pyskata, to nie boję się takim panom mówić, co myślę. Przed Stołowem zapadałyśmy się w śniegu po kostki, kolana i uda, ale dałyśmy radę. Nasza pętelka miał być rozgrzewkę przed I Zimową Wyrypą Beskidzką, ale finalnie nie pojechałyśmy, wybierając kurs lawinowy pod Babią.
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Wapienica

Błatnia

Stołów

Trzy Kopce

Klimczok

Szyndzielnia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022