, EmiZtg
, EmiZtg

Czerwone Wierchy

Komentarze 1
2007-08-06
Wyruszyliśmy wcześnie udając się busem do Kuźnic. Stamtąd prościutko mijając Kalatówki weszliśmy na Kopę. Na grani widoki jak zwykle piękne, pogoda taka sobie, raczej ciepło, jakieś tam chmurki były jednak. Zeszliśmy do Doliny Kościeliskiej już po ciemku. Fajna trasa na rozruszanie zastanych mięśni. Dystans: 14,03 km; deniwelacja: 1,26 km; czas przejścia: 7 godzin; średnia prędkość: 2 km/h.
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
19 marzec 2017 14:28

zdecydowanie fajny szlak, zdecydowanie piękne góry

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Kuźnice

Kościelisko

Kopa Kondracka

Małołączniak

Ciemniak

Krzesanica

Dolina Kościeliska

Hala Kondratowa

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022