, EmiZtg
, EmiZtg

Szyndzielnia

Komentarze 2
2017-01-15

Po obiadku podjechaliśmy pod Dębowiec. Chciałam trochę pochodzić na rakietach i miałam nadzieję na dużo śniegu. Niestety się rozczarowałam, bo na żadnym ze szlaków nie było go dosyć. Rakiety wędrowały zatem ze mną przypięte do plecaka. W pewnym momencie kawałek przed szczytem odbiliśmy w krzaczki w stronę kolejki. Nie byliśmy jeszcze na wieży widokowej i pomyśleliśmy, że to będzie świetna okazja, żeby sobie na nią wejść. Jednak była zamknięta. No cóż. Weekend, ferie, piękna pogoda, a wieża nieczynna. Chyba nie powinno tak być.

W schronisku kolejne rozczarowanie. Nie ma Marlenki, ani w ogóle żadnego ciastka 😢. A była dopiero 15.00.

, EmiZtg
, EmiZtg

Schodziliśmy, a właściwie zbiegaliśmy, zielonym szlakiem do Dylówek, a potem już normalnie drogą, czerwonym.

Dystans: 10,27 km; przewyższenie: 0,586 km; czas: 2:50; średnia prędkośc: 3,62 km/h.

, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg
, EmiZtg

Komentarze

Zostaw swój komentarz

EmiZtg
19 marzec 2017 22:21

Tak, bo akurat miałam straszną ochotę 🙂. Gnała mnie do przodu tylko ta myśl o kawie i ciastku 🙂. Ja już tam byłam tyle razy, że muszę sobie jakieś dodatkowe motywacje tworzyć 🙂.

Maciej A
19 marzec 2017 14:06

No brak ciastka to straszne rozczarowanie :-),

ale za to połażenie po górach bezcenne

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Szyndzielnia

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022