, Adam Barski
, Adam Barski

Pieskowa Skała i Ojcowski Park Narodowy

Komentarze 2
2009-01-21
Pieskowa Skała i Ojcowski Park Narodowy Zapraszamy Państwa na krótką wycieczkę poza miasto. Z dala od zgiełku, pośród malowniczych dolin i wąwozów i jaskiń znajduje się najmniejszy w Polsce Park Narodowy o powierzchni zaledwie 21 km2. Piękno Doliny Prądnika, bogata flora i fauna, interesująca przeszłość archeologiczna czyni to miejsce atrakcyjnym turystycznie. Podczas wyprawy zwiedzą też Państwo renesansowy zamek leżący na Szlaku Orlich Gniazd. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników natury. Wycieczka obejmuje: usługę transportową , zwiedzanie zamku w Pieskowej Skale z przewodnikiem w języku polskim, zwiedzanie jednej z jaskiń. Wymagana jest rezerwacja co najmniej jeden dzień wcześniej. Wymagane są minimum 4 osoby do zorganizowania wycieczki. Odbiór z każdego miejsca na terenie Krakowa Odbiór pomiędzy: 09.00 – 09.30 Czas trwania wycieczki: około 6 godzin Cena: 120 PLN od osoby Dostępna jest również wersja dla grup zorganizowanych. Prosimy Państwa o przesłanie zapytania ofertowego pod wskazany adres: info@mcit.pl Zamówienia przyjmuje biuro MCIT Kraków Rynek Gł.1/3 Sukiennice tel 12 421 77 06.
, Adam Barski
, Adam Barski
, Adam Barski
Pieskowa Skała i Ojcowski Park Narodowy , Adam Barski
, Adam Barski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
22 styczeń 2009 10:17
Ja pierwszy raz się tam wybrałam na studiach, zmusił mnie do tego artykuł, jaki pisałam o tym rejonie, bo chciałam mieć zdjęcia. od tamtej pory jeździmy tam co roku. Piekne miejsce, bardzo je lubię.

22 styczeń 2009 10:03
Konto użytkownika zostało usunięte
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022