, Aragonit
, Aragonit

Międzybrodzie Bialskie

Komentarze 0
2016-10-07

Wycieczka z całą rodzinką. O tej porze roku można w ciągu jedengo dnia zobaczyć kolory jesieni i biel zimy. Szczególnie pięknie wyglądają jesienne kolorowe drzewa na tle zimowego krajobrazu. Po drodze na Magurkę przystanek w restauracji Gawra, gdzie można posilić się dobrym jedzonkiem z pysznym świeżym chlebem wypiekanym na miejscu i rozgrzać sie grzanym piwkiem. Na Magurce już zima, jeszcze drochę podejścia i mamy szczyt Czupel. A potem już tylko w dół, po drodze trochę błotka, deszczu i toniemy w mgłach. Zmęczeni, ale zadowoleni docieramy na nocleg w Międzybrodziu Bialskim. Na następny dzień w browarze żywiecki dowiadujemy sie o warzeniu piwa. Oczywiście jest degustacja piwa, dziecko i kierowca musi zadowolić się soczkiem. I wracamy do domu. Jeszcze na koniec obiadek w Karczmie Rogatę w Bielsko-Białej, gdzie można coś pysznego zjeść. Polecam. Wycieczka krótka, ale intensywna.

, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit
, Aragonit

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022