Hubertus Świerklaniec
Hubertus Świerklaniec

Świerklaniec Hubertus 2016

Komentarze 5
2016-10-22

To już nasz trzeci Hubertus w Parku Świerklańcu. Tym razem, prócz gonitwy za "liskiem" trafiliśmy też nie na wyścigi psów gończych, a ich prezentację. Były jamniki, bardzo głośne, to nie jest moja ulubiona rasa 🙂 Były piękne wyżły, setery irlandzkie, bardzo dostojne, szczególnie czarny przypadł mi do gustu, piękne setery angielskie, ogary polskie i gończe polskie, harty, które w Polsce podobno nie mogą obecnie brać udziału w polowaniach, oraz retrievery. To już na koniec nasza rasa, piękne dwa goldeny jako ostatnie wystąpiły, cudne, dojrzewamy do przygarnięcia takiego pieska... 🙂

Koni też było sporo w tym roku, od początku treningu przed gonitwą wydało się być oczywiste, kto wygra i złapie "liska", bo tegoroczna Zwyciężczyni nie ustępowała kroku zeszłorocznej Zwyciężczyni. Toteż dość szybko ogon liska znalazł się w jej dłoni. 

Hubertus w Świerklańcu
Hubertus w Świerklańcu

Pogoda, na początku dość kiepska, w trakcie trwania imprezy zrobiła się całkiem ładna, zaczęło nawet przyświecać słoneczko 🙂 Zobaczyliśmy jeszcze kościółek Dobrego Pasterza z Mauzoleum Donnersmarcków w Parku.

ogar polski
chart
retrievery
seter angielski
golden
seter
ogary polskie
jack terrier
jamniki

Komentarze

Zostaw swój komentarz

glanaco
11 listopad 2016 12:02

Musze sie wybrac w przyszlym roku🙂

Anna Piernikarczyk
25 październik 2016 20:08

Dzięki 🙂 Tym razem już w trójkę fociłyśmy 😉

Danusia
25 październik 2016 19:07

Pamiętam twoje poprzednie relacje ze Świerklańca Aniu. Widać,że chwyciliście bakcyla. Fajna imprezka dla miłośników koni i piesków.

Maciej A
24 październik 2016 21:06

Piękne zwierzaki. A i impreza przyjemna

Na zawodach z konikami bywałem w Książu

marian
23 październik 2016 18:32

Fajna impreza.Mile spędzony czas.

Wycieczka na mapie

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022