Zagłosuj na nas!
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski

Trochę Gór Izerskich.

Komentarze 6
2015-06-30

Polecam wszystkim Wysoki Kamień obecnie schronisko klimat jaki stworzyli właściciele i te własnego wypiku właścicielki ciasta niebo w gębie.Widoki na Karkonosze cudowne.Szliśmy czarnym szlakiem do zakrętu śmierci następnie zboczyliśmy w żółty szlak i lekko pod górkę do celu.Zwysokiego Kamienia wracaliśmy Szklarskiej czerwonym szlakiem,wyprawa lekka i przyjemna polecam każdemu. Do zobaczenia na szlakach.

, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski
, Janusz Jankowski

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Ela
13 listopad 2016 11:34

Góry Izerskie kryją w sobie wiele ciekawych miejsc i tajemnic. Poniżej zakrętu Śmierci kpalnie pirytu, od Wysokiego Kamienia niedaleko do Wieczornego Zamku z którym związane są ciekawe legendy o skarbach i do przepięknej kopalni Stanisław, najwyżej położonej kopalni kwarcu. Przy czerwonym szlaku do Szklarskiej Skałki Miłości lub jak kto woli Białe Skałki, w części wysadzone gdy otwierana była linia kolejowa do Szklarskiej Górnej kiedys Głównej.

mokunka
10 październik 2016 22:16

Góry Izerskie -super ! Widzę znajome miejsace Zakret Śmierci w Szklarskiej Porębie .

pozdrawiam 🙂

marian
10 październik 2016 11:21

Fajnie powędrowaliście.

Roman Świątkowski
10 październik 2016 09:53

Fajna wędrówka. Miałem okazje wędrować, relacja w moich wycieczkach zapraszm również do poczytania. My wędrowaliśmy troszkę dłużej ale tą sam trasą od zakrętu śmierci. Trasa fajna nie wymagająca z ładnym widokiem na Wysokim Kamieniu.

Pozdrawiam 

Anna Piernikarczyk
10 październik 2016 07:52

Ładna wycieczka, fajnie, że z dzieckiem 🙂

Maciej A
09 październik 2016 15:23

W Karkonoszach trochę pochodziłem, ale w Izery nigdy nie trafiłem. Niedopatrzenie, kiedyś postaram się to nadrobić.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

zakręt śmierci

Wysoki Kamień

Schronisko Wysoki Kamień

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021