Rynek Fontanna, Angelika Krajewska
Rynek Fontanna, Angelika Krajewska

Ryglice

Podróż jest zaznaczona jako prywatna. Nie jest publicznie dostępna na żadnych listach. Można ją zobaczyć tylko przy wykorzystaniu bezpośredniego adresu URL.

Komentarze 0
2015-06-01

Gmina Ryglice znajduje się w południowo-wschodniej części powiatu tarnowskiego i stanowi drugą, największą terytorialnie, gminę w powiecie. Rozciągając się częściowo w Parku Krajobrazowym Pasma Brzanki, pomiędzy dorzeczem rzeki Białej, a Wisłoki, charakteryzuje się typowo podgórskim ukształtowaniem terenu. Fontanna na rynku jest przepiękna 🙂 Kosciół Św. Katarzyny warty oglądnięcia  🙂

Rynek Fontanna, Angelika Krajewska
plac zabaw Rynek , Angelika Krajewska
Rynek Fontanna, Angelika Krajewska
Pomnik Rynek, Angelika Krajewska
Rynek Fontanna parę lat pózniej, Angelika Krajewska

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022