Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Rynek Fontanna, Angelika Krajewska
Rynek Fontanna, Angelika Krajewska

Ryglice

Komentarze 0
2015-06-01

Gmina Ryglice znajduje się w południowo-wschodniej części powiatu tarnowskiego i stanowi drugą, największą terytorialnie, gminę w powiecie. Rozciągając się częściowo w Parku Krajobrazowym Pasma Brzanki, pomiędzy dorzeczem rzeki Białej, a Wisłoki, charakteryzuje się typowo podgórskim ukształtowaniem terenu. Fontanna na rynku jest przepiękna 🙂 Kosciół Św. Katarzyny warty oglądnięcia  🙂

plac zabaw Rynek , Angelika Krajewska
Rynek Fontanna, Angelika Krajewska
Pomnik Rynek, Angelika Krajewska
Rynek Fontanna parę lat pózniej, Angelika Krajewska

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021