, mirosław
, mirosław

sobotnie popołudnie w parku śląskim

Komentarze 4
2016-04-16

Dzisiaj postanowiłem zwiedzić park śląski od strony planetarium. nietoleruję żadnego sprzeciwu,i tak za moją namową cała rodzina wyruszyła na ten spacer,naszym celem było planetarium,ale po drodze zauważylem bilbord ogłaszający wystawę ruchomych dinozaurów na terenia MTK w katowicach.Więc postanowiłe korzystając z okazji zwiedzić także tą wystawę.Po kilku namowach ruszyliśmy zwiedzać wystawę ruchomych dinozaurów .Na terenie wystaw można poznać życię dinozaurów za pomoca panelu dotykowego  -Po zwiedzeniu tej wystawy  udajemy się w kierunku planetarium.Nasz spacer przebieda dosyć spokojnie,po dotarciu do planetarium okazuje się iż możemy zwiedziec plantarium z zewnątrz,więc korzystajac z naszej obecności zwiedzamy planetarium pobierznie.a następnie udajemy sie w kierunku alei rzeżb śląskich,po ich zobaczeniu,pogoda zaczyna się psuć i zaczyna padać deszcz,wieć wyruszamy do promenade generała ziętka,aby uniknąć zmoknięcia,Podążając promenadą docieramy do skansenu górnoślaskiego gdzie nasz sobotni spacer się końcy.

, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław
, mirosław

Komentarze

Zostaw swój komentarz

glanaco
22 maj 2016 17:31

Nadszedl czas na odwiedziny parku po 20 latach nie bycia 🙂) Napewno duzo sie zmienilo,na lepsze.

marian
15 maj 2016 17:22

Miło spędzony dzień.

Danusia
15 maj 2016 16:57

Fajny pomysł z oznakowanie południka 19:-)

Roman Świątkowski
11 maj 2016 16:06

Fajny pozimowy spacerek. Mimo przygód z pogodą udana wycieczka.

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022