, violus
, violus

Tatry Polskie.

Komentarze 4
2016-03-20

Zebrało się bardzo dużo wycieczek z odległych lat ale mając chwile czasu postanowiłam się nimi podzielić.Opisałam już dwie wycieczki teraz przyszedł czas na następne.Dolina Suchej Wody to tą doliną dojdziemy do schroniska i jeszcze dalej.Szlak rozpoczyna się w Brzezinach przy drodze Oswalda Balzera łączącej Zakopane z Morskim Okiem.Spokojny szlak który prowadzi szeroką kamienistą drogą wśród lasu. Po drodze mijamy olbrzymie głazy w korycie rzeki której nie widać a słychać.Nazwa "Sucha Woda"wzięła nazwę od potoku który częściowo płynie pod ziemią a częsciowo na powierzchni .Pomalutku dochodzimy do schroniska. Schronisko Murowaniec położone jest w Dolinie Suchej Wody na wysokości1505m.n.p.m. Po któtkim odpoczynku postanowiliśmy podejść nad Czarny Staw Gąsienicowy .Szlak bardzo łatwy zajmuje ok.30min. Początek maja w Zakopanem wiosna a tu tyle śniegu .Po zrobieniu kilku fotek schodzimy niestety tym samym szlakiem do parkingu gdzie zostawiliśmy samochód.Mówię nistety bo bardzo nie lubię wracać tą samą drogą ale dojechanie tutaj z Zakopanego busem graniczy z cudem nie ma żadnego połączenia może teraz coś się zmieniło. Szlak może mało widowiskowy ale warty czasu który tu spędziliśmy.

, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Anna Piernikarczyk
22 marzec 2016 19:50

Pięknie! Super zdjęcia i miejsca 🙂

Roman Świątkowski
21 marzec 2016 18:35

troszkę pospacerowaliście i pozwiedzaliście - super

marian
20 marzec 2016 21:11

Piękne fotki.

Maciej A
20 marzec 2016 16:16

Nigdy tą drogą do Murowańca nie szedłem. Zawsze Boczaniem lub Jaworzynką.

Tatry piękne i jeszcze sporo śniegu, super wycieczka.

pozdrawiam

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022