, violus
, violus

Tatry Polskie

Komentarze 4
2016-03-19

Idąc zielonym szlakiem Doliną Roztoki do Doliny Pięciu Stawów Polskich mijamy wspaniały wodospad ,to Siklawa. Jest to największy wodospad w TPN ,ma około 70m. Tworzy go potok Roztoka który wypływa z Wielkiego Stawu. Szum spadającej wody i piękno tego miejsca powinno zachwycić każdego. Kiedy byliśmy w Zakopanem we wrześniu chcieliśmy dojść do schroniska ale nie spodziewaliśmy się zimowego krajobrazu i oblodzonego szlaku ,mimo dobrych butów zrezygnowaliśmy z wyjścia i po zrobieniu kilku fotek zeszliśmy w dół, ale wrażenia z wycieczki pozostały.Rok pózniej już udało się dojść do schroniska i to przy pięknej pogodzie .Wodospad prezentował się wspaniale .Zimową porą jest czarno-biały a tu tyle kolorów ,błękid nieba zieleń i biel . Warto było przyjechać i zobaczyć ten wspaniały cud natury.

, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lutodar
23 marzec 2016 10:12

Piękne te góry.

Marcin_Henioo
22 marzec 2016 14:18

Potwierdzam powyższe. Sam na włąsne oczy przekonałem się w ub. wakacje. Coś niezapomnianego.

Roman Świątkowski
21 marzec 2016 18:29

Pięknie a rzekłbym cudnie.

Maciej A
19 marzec 2016 20:06

Zgadza się,

cud natury i mnie zachwyca,

razem z otoczeniem

pozdrawiam

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022