, Angelika
, Angelika

Moje KrakówLove

Komentarze 1
2016-02-20

Spacer z aparatem w ręce po moim kochanym Krakowie 🙂. Kraków to miasto w którym każdy spacer obfituje w odkrycie nowych zakamarków i czegoś nowego w miejscach w miejscach wydawałoby sie dobrze przez nas znanych. Zdjęcia robione przeze mnie czyli totalną amatarokę w tej dziedzinie 🙂

 

, Angelika
, Angelika

Pozdrawiam, Krakuska z krwi i kości 😁

, Angelika
, Angelika
ulica Poselska, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika
, Angelika

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Maciej A
22 luty 2016 22:16

Kraków to jeden z wyjątków dla mnie, nie przepadam zwłaszcza za dużymi miastami, ale w końcu w Krakowie mogą przemówić wieki....

pozdrawiam

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022