, violus
, violus

Krakowskie szopki w Będzinie.

Komentarze 2
2016-01-09

Zawsze chciałam zobaczyć szopki krakowskie a tu taka niespodzianka szopki przyszły do mnie.W Pałacu Mieroszewskich w Będzinie zorganizowano wystawę szopek krakowskich wypożyczonych z Muzeum w Krakowie.Szopki mnie oczarowały ,mogłam z bliska zobaczyć jak misternie są wykonane .Szopki pochodzą z różnych lat i przedstawiają nawet stadion czy Barbakan.Są bardzo duże i takie maleńkie ,niektóre mają ruchome figury i są podświetlane.Warto było je zobaczyć.

, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus
, violus

Komentarze

Zostaw swój komentarz

marian
20 styczeń 2016 10:49
Byłem w tym pałacu i uważam że jest to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie takiej wystawy.Szopki są śliczne.
Anna Piernikarczyk
09 styczeń 2016 14:25

O i znowu w temacie 🙂 PIękne szopki 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021