Maryja z Józefem
Maryja z Józefem

Orszak Trzech Króli 2016 Tarnowskie Góry

Komentarze 1
2016-01-06

W Tarnowskich Górach już po raz kolejny 6 stycznia odbył się Orszak Trzech Króli, w którym uczestniczyło wielu mieszkańców miasta. Barwny korowód ruszył spod kościoła Św. Apostołów Piotra i Pawła i głównymi ulicami miasta przeszedł na Rynek. Na trasie Orszaku odbyło się kilka scenek, z Maryją i Józefem, w Gospodzie, u Heroda, gdy zastęp Aniołów przegonił zło i u żłóbka na Rynku. Całemu wydarzeniu towarzyszył śpiew kolęd. Dobre Anioły rozdawały śpiewniki, naklejki i oczywiście korony, tak więc każdy mógł poczuć się częścią Orszaku.

Orszak
Krolowie
Anioły, po lewej moja Chrześnica :)
Herod
Diabły
Archanioł

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Lechna
18 styczeń 2016 13:52

ciekawy ten Orszak z  wieloma królami i diablicami

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022