, Halina
, Halina

Z Wrocławia do Słowińskiego Parku Narodowego

Komentarze 4
2015-11-16

Po przybyciu do Smołdzina, od razu przesiadam się na rower. Z miasteczka jadę drogą asfaltową na zachód, w stronę Czołpina, po drodze mijając Smołdziński Las. Docieram do prakingu w Czołpinie. Z tąd od razu można wejść na Latarnię, lub skierować się na Wydmy. Wybieram tę drugą opcję i robię pętlę - przechodzę przez las na Wydmy, docieram do plaży, skąd kieruję się w lewo i idę wzdłóż wybrzeża, aż docieram do znaku na Latarnię. Latarnia wydaje się niewysoka, ale polecam wspiąć się i samemu przekonać, że widoki są szerokie i piękne. Z Latarni schodzi się niemal wprost na parking.

, Halina
, Halina
, Halina
, Halina

Komentarze

Zostaw swój komentarz

Marcin_Henioo
20 listopad 2015 15:01

Super wyprawa w drugi koniec Polski, i świetne fotki, zwłaszcza 2 pierwsze ;-)

Danusia
19 listopad 2015 17:59

Jak miło,że ktoś tak dobrze postrzega moje rejony:-) Rzeczywiście,wydma czołpińska to ciekawe miejsce,swoista polska nadmorska Sahara:-)

Lucy i Tom
17 listopad 2015 10:43

Przepięknie. Super wyprawa. Gratuluję kondycji. 

Anna Piernikarczyk
17 listopad 2015 10:24

Pięknie i fajna podróż, szkoda, że zdjęcia małe, bo bardzo ładne 🙂

Wycieczka na mapie

Zwiedzone atrakcje

Smołdziński Las

Wydma Czołpińska

Wydma Czołpińska

Latarnia Morska w Czołpinie

Latarnia Morska w Czołpinie

karczma

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022